XSANE 0.99 - en to uk translation catalogue (725 entries)

en: (c)
uk: ©

en: (no name)
uk: (без назви)

en: (none)
uk: (ні)

en: *** PROGRAM ABORTED ***
uk: *** ПРОГРАМУ ПЕРЕРВАНО ***

en: 0x0: 0KB
uk: 0x0: 0Кбайт

en: 10cm x 15cm
uk: 10см x 15см

en: 13cm x 18cm
uk: 13см x 18см

en: 13cm x 9cm
uk: 13см x 9см

en: 15cm x 10cm
uk: 15см x 10см

en: 16 bit output formats:
uk: 16-бітні вихідні формати:

en: 18cm x 13cm
uk: 18см x 13см

en: 8 bit output formats:
uk: 8-бітні вихідні формати:

en: 9cm x 13cm
uk: 9см x 13см

en: <Toolbox>/File/Acquire/XSane: Device dialog...
uk: <Toolbox>/File/Acquire/XSane: Вибір пристрою...

en: <Toolbox>/Xtns/XSane/Device dialog...
uk: <Toolbox>/Xtns/XSane/Вибір пристрою...

en: ASMTP Login
uk: Обліковий запис ASMTP

en: ASMTP Plain
uk: Простий ASMTP

en: ASMTP authentication failed
uk: Не вдалося з’єднатися по ASMTP

en: Aborted saving file
uk: Запис файлу перервано

en: About
uk: Про програму

en: About XSane
uk: Про програму XSane

en: About translation
uk: Про локалізацію

en: Absolute colorimentric
uk: Абсолютний колориметричний

en: Accept
uk: Прийняти

en: Access to resource has been denied
uk: Доступ до ресурсу заборонено

en: Acquire preview
uk: Попереднє сканування

en: Acquire preview scan <Alt-p>
uk: Почати попереднє сканування <Alt-p>

en: Add medium definition
uk: Додати визначення носія

en: Add printer
uk: Додати опис принтеру

en: Add selected preview area to batch list
uk: Додати виділення до пакету

en: Add selection for batch scan
uk: Додати виділення до пакету

en: Add selection to list
uk: Додати виділену ділянку до пакету

en: Additional gamma value for blue component for photocopy
uk: Додаткове значення для синього компоненту гамми при копіюванні

en: Additional gamma value for green component for photocopy
uk: Додаткове значення для зеленого компоненту гамми при копіюванні

en: Additional gamma value for photocopy
uk: Додаткове значення гамми при копіюванні

en: Additional gamma value for red component for photocopy
uk: Додаткове значення червоного компоненту гамми при копіюванні

en: Advanced options
uk: Додаткові параметри

en: Agfa negative
uk: Негатив Agfa

en: Agfa negative HDC 100
uk: Негатив Agfa HDC 100

en: Agfa negative XRG 200-4
uk: Негатив Agfa XRG 200-4

en: All files
uk: Усі файли

en: Applies black point compensation
uk: Застосовується чорна крапка компенсації

en: Apply
uk: Застосувати

en: Apply black point compensation
uk: Застосувати компенсацію чорних крапок

en: Apply black point compensation when color transformation is done
uk: Застосувати чорні крапки компенсації, коли відбувається перетворення кольору

en: Area name:
uk: Назва ділянки:

en: Aspect ratio of selection
uk: Відношення сторін виділення

en: Attachments:
uk: Зображення:

en: Authorization required for
uk: Потрібна авторизація для

en: Autoadjust gamma, brightness and contrast <Ctrl-a>
uk: Автокорекція гамми, яскравості та контрастності <Ctrl-e>

en: Autocorrect colors
uk: Автокорекція кольору

en: Autoenhance gamma
uk: Автопідбір гамми

en: Autoraise scan area
uk: Автоматично розширити ділянку сканування

en: Autoselect scan area
uk: Автоматичний вибір області сканування

en: Available backends
uk: Доступні драйвери

en: Available devices:
uk: Доступні пристрої:

en: Backend doc
uk: Документація по драйверам

en: Backend requests plain-text password
uk: Пароль передається відкритим текстом

en: Backend sends more image data than it defined in parameters
uk: Драйвер послав більше даних, ніж передав у параметрах

en: Bind scale
uk: Зафіксувати мірило

en: Bit depth 16 bits/channel is not supported for this output format.
    Do you want to reduce the depth to 8 bits/channel?
uk: Розрядність файлу 16 біт не підтримується для даного формату
    Зменшити глибину до 8 біт?

en: Bit depth:
uk: Розрядність:

en: Black
uk: Чорний

en: Black point compensation
uk: Компенсація чорних крапок

en: Blue
uk: Синій

en: Blur
uk: Розмити

en: Blur image
uk: Розмити зображення

en: Blur radius:
uk: Радіус розмиття:

en: Bluring image
uk: Розмивання зображення

en: Bottom offset
uk: Зсув униз

en: Bottom offset from the edge of the paper to the printable area
uk: Зсув вниз від кута паперу до друкованої ділянки

en: Bottom offset from the edge of the paper to the usable area for postscript files
uk: Відступ знизу від кута паперу до ділянки друку для постскрипт файлів

en: Browse
uk: Огляд

en: Browse for custom proofing ICM-profile
uk: Переглянути ICM-профіль користувацької перевірки

en: Browse for display ICM-profile
uk: Переглянути ICM-профіль для зображення

en: Browse for email project directory
uk: Переглянути електронну пошту каталог проектів

en: Browse for fax project directory
uk: Показати каталог для проектів факсів

en: Browse for image filename
uk: Знайдіть ім'я файлу зображення

en: Browse for multipage project directory
uk: Переглянути каталог багатосторінкового проекту

en: Browse for printer ICM-profile
uk: Переглянути ICM-профіль для принтеру

en: Browse for scanner default color ICM-profile
uk: Переглянути ICM-профіль типового кольору для сканера

en: Browse for scanner default gray ICM-profile
uk: Переглянути ICM-профіль типового сірого для сканеру

en: Browse for temporary directory
uk: Показати тимчасовий каталог

en: Browse for working color space ICM-profile
uk: Переглянути ICM-профіль кольору робочого простору

en: CCITT 1D Huffman compression
uk: Стиснення CCITT 1D Huffman

en: CCITT Group 3 fax compression
uk: Стиснення факсу CCITT Група 3

en: CCITT Group 4 fax compression
uk: Стиснення факсу CCITT Група 4

en: Can't handle depth
uk: Неможливо визначити глибину кольору

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Cancel preview
uk: Скасувати попереднє сканування

en: Cancel preview scan <Alt-ESC>
uk: Скасувати попереднє сканування <Alt-ESC>

en: Cancel scan <ESC>
uk: Скасувати сканування <ESC>

en: Change directory
uk: Змінити поточний каталог

en: Change gamma value when autoenhancement button is pressed
uk: Змінювати значення гамми при натискуванні кнопки автопідбору значень

en: Child process error
uk: Помилка спадкоємного процесу

en: Click at position to zoom to
uk: Збільшити на 20% у місці натиску

en: Clone
uk: Зробити копію

en: Clone image
uk: Зробити копію зображення

en: Cloning image
uk: Створення копії зображення

en: Close
uk: Закрити

en: Color management
uk: Керувати кольором

en: Color management function
uk: Функція управління кольором

en: Command:
uk: Команда:

en: Compression if image is saved as PNG
uk: Стиснення зображення зберігаються у форматі PNG

en: Compression rate for zip compressed TIFF (deflate)
uk: Ступінь стиснення для ZIP стислі TIFF (викачують)

en: Compression type if 16 bit image is saved as TIFF
uk: Стиснення типу, якщо 16-бітне зображення буде збережено в TIFF

en: Compression type if 8 bit image is saved as TIFF
uk: Стиснення типу, якщо 8-бітові зображення зберігаються у форматі TIFF

en: Compression type if lineart image is saved as TIFF
uk: Стиснення типу, якщо lineart зображення буде збережено в TIFF

en: Continue at your own risk
uk: Продовжити (небезпечно)

en: Convert to sRGB
uk: Перетворити у sRGB

en: Convert to working color space
uk: Перетворити у колір робочого простору

en: Converting image
uk: Перетворення зображення

en: Copy
uk: Копіювання

en: Copy number option:
uk: Параметр для кількості копій:

en: Could not create faxproject
uk: Неможливо створити проект факсимільного послання

en: Could not create secure file (maybe a link does exist):
uk: Неможливо створити захищений файл (можливо посилання не існує):

en: Could not create temporary file.
    Open Menue Preferences->Setup Tab Save and
    select a temporary directory where you have
    write permissions.
uk: Не вдалося створити тимчасовий файл.
    Відкрийте меню Параметри->Встановлення Табуляція Зберегти та
    Обрати тимчасову директорію, де у вас є
    запис роздільної здатності.

en: Could not create transform
uk: Не вдалося створити перетворення

en: Could not open
uk: Не вдається відкрити

en: Create project
uk: Створити послання

en: Create zlib compressed postscript image (PS level 3) for fax
uk: Створити постскрипт стиснутих за допомогою  zlib зображень (рівень 3), для факсу

en: Create zlib compressed postscript image (PS level 3) for printing
uk: Створити постскрипт стиснуте за допомогою zlib зображення (рівень 3) для друку

en: Create zlib compressed postscript image for fax (flatedecode)
uk: Створює стиснене zlib постскрипт зображення для факсу (flatdecode)

en: Create zlib compressed postscript image for printer (flatedecode).
    The printer has to understand postscript level 3!
uk: Створюємо стиснуте за допомогою zlib постскрипт-зображення для принтеру (flatdecode).
    Принтер має розуміти постскрипт рівень 3!

en: Creates a postsciptfile that contains the ICM profile of the printer
uk: Створює постскрипт-файл, який містить ICM профіль панелі сканеру

en: Creates a postsciptfile that contains the ICM profile of the scanner
uk: Створює постскрипт файл, який містить ICM профіль панелі сканеру

en: Custom proofing ICM-profile
uk: Перевірка ICM-профілю

en: DIN A3 land.
uk: A3 альбом

en: DIN A3 port.
uk: A3 портрет

en: DIN A4 land.
uk: A4 альбом

en: DIN A4 port.
uk: A4 портрет

en: DIN A5 land.
uk: A5 альбом

en: DIN A5 port.
uk: A5 портрет

en: Define Keyword that is used to mark progress information
uk: Визначте ключове слово, яке буде використовуватися для відмітки інформації про хід виконання.

en: Define a name for the selection of this definition
uk: Назва для даного опису

en: Define if the OCR program supports gui progress pipe
uk: Визначити, якщо програма розпізнавання текту підтримує GUI канал

en: Define image position for printing
uk: Вкажіть розташування друкованого зображення

en: Define the way XSane shall handle the threshold option
uk: Спосіб, яким XSane буде використовувати параметри порогу

en: Delete active medium
uk: Вилучити активний носій

en: Delete image
uk: Вилучити зображення

en: Delete item
uk: Вилучити пункт

en: Delete page
uk: Вилучити сторінку

en: Delete preview image cache
uk: Вилучити кеш зображень попереднього перегляду

en: Delete printer
uk: Вилучити опис принтеру

en: Delete project
uk: Вилучити послання

en: Delete selected area from batch list
uk: Вилучити виділення з пакету

en: Despeckle
uk: Прибрати растр

en: Despeckle image
uk: Прибрати растр з зображення

en: Despeckle radius:
uk: Радіус прибирання растру:

en: Despeckling image
uk: Прибирання растру з зображення

en: Device busy
uk: Пристрій зайнятий

en: Device:
uk: Пристрій:

en: Directory permissions
uk: Права на каталог

en: Disable GIMP preview gamma
uk: Відключити перегляд  гамми GIMP

en: Disable preview gamma when XSane runs as GIMP plugin
uk: Відключити перегляд гамма коли XSane працює як втулка GIMP

en: Discard all images
uk: Відмовитися від усіх зображень

en: Discard image
uk: Відмовитися від зображення

en: Display
uk: Вигляд

en: Display ICM-profile
uk: Показати ICM-профіль

en: Display mode: show histogram with lines instead of pixels <Alt-m>
uk: Режим відзеркалення: показати гістограми з лініями замість пікселів <Alt-m>

en: Do color correction after preview scan has finished
uk: Виконувати кольорову корекцію після завершення попереднього сканування

en: Do not close
uk: Не закривати

en: Document feeder jammed
uk: Папір застряг у автоподавачі документів

en: Document feeder out of documents
uk: Автоподавач документів не може знайти папір

en: E-mail
uk: Ел. пошта

en: E-mail authentication
uk: Авторизація ел. пошти

en: E-mail data not accepted
uk: Дані у листі не прийнято

en: E-mail has been sent
uk: Лист було відправлено

en: E-mail image filetype:
uk: Формат зображення при відправці по пошті:

en: E-mail is sent in HTML mode, place image with: <IMAGE>
uk: Електронна пошта відправляється в HTML режимі, місце зображення з: <IMAGE>

en: E-mail project
uk: Електронний лист

en: E-mail text:
uk: Текст листа:

en: E-mail:
uk: Ел. пошта:

en: Edit
uk: Редагувати

en: Edit image
uk: Редагувати зображення

en: Edit medium definition
uk: Змінювати визначення носіїв

en: Embed printer ICM profile as CRD
uk: Код для вставки принтеру ICM профіль як CRD

en: Embed scanner ICM profile
uk: Код для вставки ICM профіль сканеру

en: Embed scanner ICM profile as CSA
uk: Код для вставки сканеру ICM профіль як CSA

en: Empty batch list
uk: Очистити пакет

en: Enable color management
uk: Увімкнути керування кольором

en: End User License Agreement
uk: Угода з кінцевим користувачем

en: End of file reached
uk: Досягнуто кінець файлу

en: Enhanced image
uk: Оброблене зображення

en: Enhancement
uk: Посилення

en: Enter command to be executed in copy mode (e.g. "lpr")
uk: Команда, що виконується у режимі копіювання (наприклад, "lpr")

en: Enter command to be executed in fax mode
uk: Команда для виконання у режимі факсу

en: Enter command to be executed to display helpfiles, must be a HTML-viewer!
uk: Введіть команду, яка буде виконана для відображення файлів довідки, повинна вміти відображувати файли HTML

en: Enter command to be executed to view a fax
uk: Команда для перегляду факсимільного послання

en: Enter command to start OCR program
uk: Введіть команду, щоб запустити програму розпізнавання тексту

en: Enter e-mail address
uk: Введіть адресу електронної пошти

en: Enter e-mail project directory name
uk: Введіть адресу електронної пошти проект, ім’я каталогу

en: Enter fax project directory name
uk: Введіть факс проекту ім'я каталогу

en: Enter multipage project directory name
uk: Введіть каталог багатосторінкового проекту за назвою

en: Enter name for new medium definition
uk: Введіть назву для нового визначення носія

en: Enter name for new preset area
uk: Введіть назву для нової ділянки попереднього налаштування

en: Enter new name for e-mail image
uk: Введіть нову назву для зображення що відправляється

en: Enter new name for faxpage
uk: Назва факсимільної сторінки

en: Enter new name for medium definition
uk: Введіть нову назву для визначення носія

en: Enter new name for preset area
uk: Введіть нову назву для ділянки

en: Enter option for copy numbers
uk: Параметр для вказування кількості копій

en: Enter option of the OCR program to define input file
uk: Введіть параметр програми розпізнавання для визначення вхідного файлу

en: Enter option of the OCR program to define output file
uk: Введіть параметр програми розпізнавання для визначення вихідного файлу

en: Enter option of the OCR program to define output filedescripor in GUI mode
uk: Введіть параметр програми розпізнавання для визначення виходу куди і у графічному режимі

en: Enter option to specify fine mode (high resolution)
uk: Параметр яким вказується хороший режим (висока роздільна здатність)

en: Enter option to specify normal mode (low resolution)
uk: Параметр яким вказується нормальний режим (низька роздільна здатність)

en: Enter option to specify postscript files following
uk: Параметр, яким вказується вхідний постскрипт файл

en: Enter option to specify receiver
uk: Параметр для визначення отримувача

en: Enter receiver phone number or address
uk: Введіть номер телефону чи адресу для відправлення

en: Enter subject of e-mail
uk: Введіть тему листа

en: Error
uk: Помилка

en: Error during CMS conversion:
uk: Помилка під час перетворення CMS:

en: Error during device I/O
uk: Помилка під час вводу-виводу з пристроєм

en: Error during read:
uk: Помилка під час читання:

en: Error during save:
uk: Помилка під час збереження:

en: Error obtaining option count
uk: Помилка при підрахунку кількості параметрів

en: Error reading project
uk: Помилка при читанні проекту

en: Error saving file
uk: Помилка при запису файлу

en: Error while loading device settings:
uk: Неможливо завантажити параметри пристрою:

en: Failed to allocate image memory:
uk: Неможливо виділити пам’ять для зображення:

en: Failed to change working directory to
uk: Неможливо змінити каталог на

en: Failed to create file:
uk: Неможливо створити файл:

en: Failed to determine home directory:
uk: Неможливо визначити домашній каталог:

en: Failed to execute OCR command:
uk: Не можливо виконати команду розпізнавання тексту

en: Failed to execute documentation viewer:
uk: Неможливо виконати програму перегляду документації:

en: Failed to execute fax command:
uk: Неможливо виконати команду відправки факсимільного послання

en: Failed to execute fax viewer:
uk: Неможливо виконати програму перегляду факсимільних послань:

en: Failed to execute netscape!
uk: Неможливо запустити netscape!

en: Failed to execute printercommand:
uk: Неможливо виконати команду друку:

en: Failed to get parameters:
uk: Не вдалося отримати параметри:

en: Failed to obtain value of option
uk: Неможливо отримати значення параметру

en: Failed to open
uk: Неможливо відкрити

en: Failed to open device
uk: Неможливо відкрити пристрій

en: Failed to open pipe for executing printercommand
uk: Неможливо відкрити канал для виконання команди друку

en: Failed to set value of option
uk: Неможливо встановити значення параметру

en: Failed to start scanner:
uk: Не вдалося запустити сканер:

en: Fax
uk: Факс

en: Fax is queued
uk: Факс у черзі

en: File
uk: Файл

en: File %s already exists
uk: Файл %s вже існує

en: File %s does not exist
uk: Файл %s не існує

en: File %s is not a postscript file
uk: Файл %s не є постскрипт файлом

en: File has been saved
uk: Файл був записаний

en: File:
uk: Файл:

en: Filename counter length
uk: Довжина лічильника файлів

en: Filename counter underrun
uk: Лічильник назв файлів менше ноля

en: Filename for scanned image
uk: Ім'я файлу для відсканованого зображення

en: Filename too long
uk: Назва файлу задовга

en: Filetype
uk: Тип файлу

en: Filters
uk: Фільтри

en: Fine mode
uk: Режим хорошої якості

en: Fine mode option:
uk: Параметр, який вказує хороший режим:

en: From entry not accepted
uk: Інформацію про відправника не прийнято

en: From:
uk: Від:

en: Front-end to the SANE interface
uk: Графічна оболонка до інтерфейсу SANE

en: Fuji negative
uk: Негатив Fuji

en: Full color range
uk: Повний спектр кольорів

en: GIMP support missing
uk: Підтримка програми GIMP відсутня

en: GPL - the license
uk: Ліцензія GPL

en: GUI output-fd option:
uk: Параметр для виходу-fd GUI:

en: Gamma correction by:
uk: Корекція гамми здійснюється:

en: Gamma curve
uk: Гамма-корекція

en: Gamma input depth:
uk: Вихідна глибина гамми:

en: Gamma output depth:
uk: Результуюча глибина гамми:

en: Gamut alarm color
uk: Сигналізація кольору гамми

en: Gamut check
uk: Перевірка гамми

en: Geometry
uk: Зображення

en: Gray
uk: Сірий

en: Green
uk: Зелений

en: HTML e-mail
uk: Відправляти текст у HTML

en: Height
uk: Висота

en: Height of paper for postscript files
uk: Висота паперу для постскрипт файлу

en: Height of printable area
uk: Висота друкованої ділянки

en: Help
uk: Довідка

en: Helpfile viewer (HTML):
uk: Переглядач документації (HTML)

en: Histogram
uk: Гістограми

en: Homepage:
uk: Домашня сторінка проекту:

en: ICC/ICM Profiles
uk: ICC/ICM профілі

en: IP Address or Domain name of POP3 server
uk: IP-адреса або назва домену POP3-серверу

en: IP Address or Domain name of SMTP server
uk: IP-адреса або назва домену SMTP-серверу

en: If filename counter is automatically increased, used numbers are skipped
uk: При використанні лічильника у назві файлу вже використані номери пропускаються

en: If scanner sends image with 16 bits/channel save image with 8 bits/channel
uk: Якщо сканер посилає 16 бітне зображення  зберегти зображення 8 бітним

en: Image-file permissions
uk: Права на файл з зображенням

en: Images
uk: Зображення:

en: Info
uk: Інформація

en: Information
uk: Інформація

en: Inputfile option:
uk: Параметр для вхідного файлу:

en: Insert file
uk: Вставити файл

en: Invalid argument
uk: Неправильний аргумент

en: Invalid parameters.
uk: Неправильні параметри.

en: JPEG DCT compression
uk: Стиснення JPEG DCT

en: JPEG image quality
uk: Якість зображення JPEG

en: Kodak negative
uk: Негатив Kodak

en: Konica negative
uk: Негатив Konica

en: Konica negative VX 100
uk: Негатив Konica VX 100

en: LIBJPEG reports error
uk: LIBJPEG повідомляє про помилку

en: LIBPNG reports error
uk: LIBPNG повідомляє про помилку

en: LIBTIFF reports error
uk: LIBTIFF повідомляє про помилку

en: Left offset
uk: Зсув вліво

en: Left offset from the edge of the paper to the printable area
uk: Зсув вліво від кута паперу до друкованої ділянки

en: Left offset from the edge of the paper to the usable area for postscript files
uk: Відступ зліва від кута паперу до ділянки друку для постскрипт файлів

en: Length unit
uk: Одиниці виміру

en: Load batch list
uk: Завантажити пакет

en: Load device settings
uk: Завантажити параметри пристрою

en: Loaded backend:
uk: Драйвер що використовується:

en: Main window size fixed
uk: Не дозволяти змінювати розмір головного вікна

en: Medium Name:
uk: Назва носія:

en: Minimum length of counter in filename
uk: Мінімальна довжина лічильника у назві файлу

en: Mirror -
uk: Відзеркалити по вертикалі -

en: Mirror image at horizontal axis
uk: Відзеркалити по горизонталі

en: Mirror image at vertical axis
uk: Відзеркалити по вертикалі

en: Mirror |
uk: Відзеркалити по горизонталі |

en: Mirroring image
uk: Відзеркалення зображення

en: Model:
uk: Модель:

en: Move item down
uk: На позицию вниз

en: Move item up
uk: На позицію вгору

en: Multipage
uk: Багатосторінковий

en: Multipage document filetype:
uk: Тип багатосторінкового документу:

en: Multiplier to make XSane threshold range and scanner threshold range the same
uk: Множник для зрівнювання порогів XSane та сканеру

en: Name of grayscale scanmode:
uk: Назва режиму сканування відтінків сірого:

en: Name:
uk: Назва:

en: Negative: Invert colors for scanning negatives <Ctrl-n>
uk: Негатив: інвертувати кольори для сканування негативів <Ctrl-n>

en: No devices available
uk: Доступні пристрої відсутні

en: No output format given
uk: Не задано формат файлу

en: Normal mode option:
uk: Параметр, який вказує нормальний режим:

en: Not accept
uk: Відмовитися

en: Number of pages to scan
uk: Число сторінок для сканування

en: OCR
uk: Розпізнавання тексту

en: OCR - save as text
uk: Розпізнати та зберегти як текст

en: OCR Command:
uk: Команда розпізнавання тексту:

en: OCR in progress
uk: Розпізнавання тексту

en: Offset to make XSane threshold range and scanner threshold range the same
uk: Зсув для зрівнювання порогів XSane та сканеру

en: Ok
uk: Так

en: Operation not supported
uk: Операція не підтримується

en: Operation was cancelled
uk: Операцію було перервано

en: Optical Character Recognition
uk: Розпізнавання текстів

en: Option has empty name (NULL).
uk: Параметр має пусту назву (NULL).

en: Out of memory
uk: Не вистачає пам’яті

en: Outputfile option:
uk: Параметр для вихідного файлу:

en: Overwrite
uk: Перезаписати

en: Overwrite warning
uk: Попереджувати при перезапису

en: PNG image compression
uk: Стиснення зображення PNG

en: POP3 before SMTP
uk: POP3 перед SMTP

en: POP3 connection failed
uk: Не вдалося з’єднатися через POP3

en: POP3 login failed
uk: Невірне ім’я користувача для POP3

en: POP3 port:
uk: Порт POP3:

en: POP3 server:
uk: Сервер POP3:

en: Packing image
uk: Стиснення зображення

en: Pages:
uk: Сторінок:

en: Paper geometrie:
uk: Формат паперу

en: Password :
uk: Пароль :

en: Password file (%s) is insecure, use permission x00
uk: Файл паролів (%s) не безпечний, права доступу x00

en: Password transmission is secure
uk: Пароль при передачі шифрується

en: Password:
uk: Пароль:

en: Path to temp directory
uk: Шлях до каталогу тимчасових файлів

en: Perceptual
uk: Перцепційний

en: Pick black point
uk: Обрати чорну крапку

en: Pick gray point
uk: Обрати сіру крапку

en: Pick white point
uk: Обрати білу крапку

en: Possible reasons:
    1) There really is no device that is supported by SANE
    2) Supported devices are busy
    3) The permissions for the device file do not allow you to use it - try as root
    4) The backend is not loaded by SANE (man sane-dll)
    5) The backend is not configured correctly (man sane-"backendname")
    6) Possibly there is more than one SANE version installed
uk: можливі причини:
    1) Там дійсно немає пристроїв, які підтримуються SANE
    2) Підтримувані пристрої зайняті
    3) Права доступу до пристрою не дають можливості використовувати його -- спробуйте запустити xsane з правами root
    4) Драйвер не завантажено у SANE (див. man sane-dll)
    5) Драйвер налаштований неправильно (див. man sane-"драйвер")
    6) Можливо, встановлено більше ніж одну версію SANE

en: Postscriptfile option:
uk: Параметр для постскрипт-файлу:

en: Preferences
uk: Параметри

en: Preselect scan area
uk: Попередній вибір ділянки сканування

en: Preset area:
    To add new area or edit an existing area use context menu (alternate mouse button).
uk: ділянка попередніх налаштувань:
    Для додавання нової ділянки або зміни тієї що існує використовуйте контекстне меню (через праву кнопку миші).

en: Preview
uk: Попереднє сканування

en: Preview cannot handle bit depth
uk: Вікно попереднього сканування не підтримує кольоровість

en: Preview gamma blue:
uk: Попередній перегляд синьої гамми:

en: Preview gamma green:
uk: Попередній перегляд зеленої гамми:

en: Preview gamma red:
uk: Попередній перегляд червоної гамми:

en: Preview gamma:
uk: Попередній перегляд гамми:

en: Preview oversampling:
uk: Попередній перегляд передискретизації:

en: Preview pipette range
uk: Діапазон зображення піпетки

en: Printer ICM-profile
uk: ICM-профіль принтеру

en: Printer gamma:
uk: Гамма принтеру:

en: Printer selection:
uk: Обрати принтер:

en: Problems?
uk: Проблеми?

en: Progress keyword:
uk: Ключове слово ступеню виконання:

en: Project changed
uk: Проект змінено

en: Project created
uk: Проект створено

en: Project not created
uk: Проект створено

en: Project status:
uk: Стан послання:

en: Proof custom device
uk: Користувацька роздільна здатність принтеру

en: Proof printer
uk: Роздільна здатність принтеру

en: Proofing
uk: Правопис

en: Proofing rendering intent
uk: Надання наміру перевірки правопису

en: Quality in percent if image is saved as JPEG or TIFF with JPEG compression
uk: Якість у відсотках, якщо зображення буде збережено у форматі JPEG або TIFF з JPEG стисненням

en: Queueing fax
uk: Факс у черзі

en: Quit
uk: Вийти

en: RGB default: Set enhancement values for red, green and blue to default values <Ctrl-b>:
     gamma = 1.0
     brightness = 0
     contrast = 0
uk: RGB типово: червоний, зелений та синій компонент = значення типово<Ctrl-b>:
    гамма = 1.0
    яскравість = 0
    контрастність = 0

en: Raw image
uk: Вихідне зображення

en: Receiver entry not accepted
uk: Адресу отримувача не прийнято

en: Receiver option:
uk: Параметр для прийому:

en: Receiving %s data
uk: Приймання даних %s

en: Recent values:
uk: Останні значення:

en: Red
uk: Червоний

en: Reduce
uk: Зменшити

en: Reduce 16 bit image to 8 bit
uk: Зменшувати колірність 16-бітних зображень до 8 біт

en: Relative colorimetric
uk: Відносний колориметричний

en: Rename area
uk: Змінити назву ділянки

en: Rename image
uk: Змінити назву зображення

en: Rename item
uk: Змінити назву пункту

en: Rename page
uk: Змінити назву сторінки

en: Rendering intent
uk: Спосіб перетворення

en: Reply to:
uk: Відповідати на:

en: Resolution with which color images are printed and saved in postscript
uk: роздільна здатність, з якою кольорові зображення друкуються та зберігаються у постскриптумі

en: Resolution with which grayscale images are printed and saved in postscript
uk: Роздільна здатність, з якою зображення відтінків сірого друкуються  та зберігаються у постскриптумі

en: Resolution with which lineart images are printed and saved in postscript
uk: Роздільна здатність, з якою штрихові зображення друкуються та зберігаються у постскриптумі

en: Resolution:
uk: Роздільна здатність:

en: Restore enhancement values from preferences <Ctrl-r>
uk: Відновити налаштування виразності <Ctrl-r>

en: Rossmann negative HR 100
uk: Негатив Rossmann HR 100

en: Rotate 180
uk: Повернути на 180 градусів

en: Rotate 270
uk: Повернути на 270 градусів

en: Rotate 90
uk: Повернути на 90 градусів

en: Rotate image 180 degrees
uk: Поворот зображення на 180 градусів

en: Rotate image 270 degrees
uk: Поворот зображення на 270 градусів

en: Rotate image 90 degrees
uk: Поворот зображення на 90 градусів

en: Rotate postscript
uk: Повернути постскрипт

en: Rotate preview and scan
uk: Поворот попереднього та кінцевого сканування

en: Rotating image
uk: Поворот зображення

en: SMTP connection failed
uk: Не вдалося з’єднатися по SMTP

en: SMTP port:
uk: Порт SMTP:

en: SMTP server:
uk: Сервер SMTP:

en: Sane major version number mismatch!
uk: Недопустима версія sane!

en: Sane version:
uk: Версія Sane:

en: Saturation
uk: Насиченість

en: Save
uk: Зберегти

en: Save 16bit PNM in ASCII format
uk: Зберігати 16-бітні PNM у форматі ASCII

en: Save PDF zlib compressed
uk: Зберігати PDF стиснутим за допомогою zlib

en: Save batch list
uk: Зберегти пакет

en: Save device dependant preferences in default file at exit of xsane
uk: Зберігати параметри пристрою у файлі типово при виході з XSane

en: Save device preferences at exit
uk: Зберігати параметри пристрою на виході

en: Save device settings
uk: Зберегти параметри пристрою

en: Save image
uk: Зберегти зображення

en: Save multipage file
uk: Зберегти багатосторінковий файл

en: Save postscript zlib compressed (PS level 3)
uk: Зберігати постскриптум стиснутим (рівень 3) за допомогою zlib

en: Saving file
uk: Збереження файлу

en: Saving image
uk: Збереження зображення

en: Scale
uk: Змінити розмір

en: Scale and Spinbutton
uk: Зміна розміру та кнопка повороту

en: Scale factor
uk: Коефіцієнт масштабування

en: Scale image
uk: Масштабування зображення

en: Scale image to height [pixels]
uk: Мірило зображення по висоті [пікселів]

en: Scale image to width [pixels]
uk: Мірило зображення по ширині [пікселів]

en: Scaling image
uk: Зміна розміру зображення

en: Scan
uk: Сканувати

en: Scan batch list
uk: Сканувати відібране

en: Scan resolution:
uk: Дозволити сканування

en: Scan selected area
uk: Сканувати обрану ділянку

en: Scanmode:
uk: Режим сканування:

en: Scanned pages:
uk: Відскановано сторінок:

en: Scanner and backend:
uk: Сканер та драйвер:

en: Scanner cover is open
uk: Кришка сканера відкрита

en: Scanner default color ICM-profile
uk: Типовий ICM-профіль кольору сканеру

en: Scanner default gray ICM-profile
uk: Типовий ICM-профіль сірого сканеру

en: Scanner output depth:
uk: Глибина кольору сканеру:

en: Scanning
uk: Сканування

en: Scantips
uk: Підказки по скануванню

en: Scrollbar and Spinbutton
uk: Смуга прокрутки та кнопка повороту

en: Select definition to change
uk: Опис для редагування

en: Select filetype for image attachments
uk: Оберіть тип файлу для вкладення зображення

en: Select filetype for multipage file
uk: Оберіть тип файлу для багатосторінкового файлу

en: Select grayscale scanmode. This scanmode is used for lineart preview scan when transformation from grayscale to lineart is enabled
uk: Оберіть режим сканування для зображень відтінків сірого. Цей режим буде використовуватися для попереднього перегляду штрихових зображень, якщо перетворення з відтінків сірого зображення в штрихове увімкнено

en: Select how a range is displayed
uk: Оберіть, як буде відзеркалюватия діапазон

en: Select output filename for OCR text file
uk: Оберіть назву вихідного файлу для розпізнаного тексту

en: Select printerdefinition <Shift-F1/F2/...>
uk: Вибір опису принтеру <Shift-F1/F2/...>

en: Select rendering intent for preview and saving
uk: Вибрати рендеринг для попереднього перегляду та економії

en: Select scan area after preview scan has finished
uk: Виділяти ділянку сканування після завершення попереднього сканування

en: Select source medium type.
    To rename, reorder or delete an entry use context menu (alternate mouse button).
    To create a medium enable the option edit medium definition in preferences menu.
uk: Оберіть тип джерела носія.
    Для зміни назви, перевпорядкування або вилучення рядку використовуйте контекстне меню (правою кнопкою миші).
    Для створення носія увімкніть параметр Змінювати визначення носіїв у меню Параметри.

en: Select visible area
uk: Обрати усю видиму ділянку для сканування

en: Send fax with high vertical resolution (196 lpi instead of 98 lpi)
uk: Відсилати факс з високою вертикальною роздільною здатністю (196 lpi замість 98 lpi)

en: Send fax: no receiver defined
uk: Відправлення факсу: не задано отримувача

en: Send project
uk: Відправити послання

en: Sending e-mail
uk: Відправляється лист

en: Set brightness
uk: Яскравість

en: Set brightness for blue component
uk: Яскравість для синього компоненту

en: Set brightness for green component
uk: Яскравість для зеленого компоненту

en: Set brightness for red component
uk: Яскравість для червоного компоненту

en: Set contrast
uk: Контрастність

en: Set contrast for blue component
uk: Контрастність для синього компоненту

en: Set contrast for green component
uk: Контрастність для зеленого компоненту

en: Set contrast for red component
uk: Контрастність для червоного компоненту

en: Set default enhancement values <Ctrl-0>:
    gamma = 1.0
    brightness = 0
    contrast = 0
uk: Типові параметри <Ctrl-0>:
    гамма = 1.0
    яскравість = 0
    контрастність = 0

en: Set gamma correction value for blue component of preview image
uk: Встановіть значення гамма-корекції для синьої складової зображення попереднього перегляду

en: Set gamma correction value for green component of preview image
uk: Встановіть значення гамма-корекції для зеленого компоненту перегляду зображень

en: Set gamma correction value for preview image
uk: Значення гамми для зображення попереднього сканування

en: Set gamma correction value for red component of preview image
uk: Встановіть значення гамма-корекції для червоного компоненту перегляду зображень

en: Set gamma value
uk: Значення гамми

en: Set gamma value for blue component
uk: Значення гамми для синього компоненту

en: Set gamma value for green component
uk: Значення гамми для зеленого компоненту

en: Set gamma value for red component
uk: Значення гамми для червоного компоненту

en: Set number of copies
uk: Кількість копій

en: Set program defaults for:
uk: Встановити типово для:

en: Set scan resolution
uk: Вибір роздільної здатності сканування

en: Set scan resolution for x direction
uk: Роздільна здатність по осі X

en: Set scan resolution for y direction
uk: Роздільна здатність по осі Y

en: Set threshold
uk: Керування порогом

en: Set zoomfactor
uk: Коефіцієнт збільшення

en: Set zoomfactor for x direction
uk: Коефіцієнт збільшення по осі X

en: Set zoomfactor for y direction
uk: Коефіцієнт збільшення по осі Y

en: Setup
uk: Налаштування

en: Show EULA
uk: Показати EULA

en: Show advanced options
uk: Показувати додаткові параметри

en: Show batch scan
uk: Показувати вікно пакетного сканування

en: Show gamma curve
uk: Показувати гамму кривої

en: Show histogram
uk: Показувати гістограму

en: Show histogram of blue component <Alt-b>
uk: Показати гістограму для синього компоненту <Alt-r>

en: Show histogram of green component <Alt-g>
uk: Показати гістограму для зеленого компоненту <Alt-r>

en: Show histogram of intensity/gray <Alt-i>
uk: Показати гістограму для інтенсивності/ступеню сірого <Alt-i>

en: Show histogram of red component <Alt-r>
uk: Показати гістограму для червоного компоненту <Alt-r>

en: Show image
uk: Показати зображення

en: Show license (GPL)
uk: Показати ліцензію GPL

en: Show logarithm of pixelcount <Alt-l>
uk: Показати логарифм пікселів <Alt-l>

en: Show page
uk: Показати сторінку

en: Show preview
uk: Показувати попередній перегляд

en: Show range as:
uk: Показати діапазон як:

en: Show resolution list
uk: Показати список дозволів сканування

en: Show standard options
uk: Показувати стандартні параметри

en: Show tooltips
uk: Показувати підказки

en: Size %d x %d pixel, %d bits/channel, %d channels, %1.0f dpi x %1.0f dpi, %1.1f %s
uk: Розмір %d на %d пікселів, %d біт, %d канали, %1.0f dpi на %1.0f dpi, %1.1f %s

en: Size:
uk: Розмір:

en: Skip existing filenames
uk: Пропускати імена що існують

en: Slide
uk: Слайд

en: Slider (Scale)
uk: Слайдер (Зміна розміру)

en: Slider (Scrollbar)
uk: Слайдер (смуга прокрутки)

en: Spinbutton
uk: Кнопка повороту

en: Standard negative
uk: Стандартний негатив

en: Standard options
uk: Стандартні параметри

en: Standard options window (lineart)
uk: Вікно стандартних параметрів (штрихове)

en: Start scan <Ctrl-Enter>
uk: Почати сканування <Ctrl-Enter>

en: Start up graphical user interface to access SANE (Scanner Access Now Easy) devices.
    
    The format of [DEVICE] is backendname:devicefile (e.g. umax:/dev/scanner).
    [OPTION]... can be a combination of the following items:
     -h, --help                   display this help message and exit
     -v, --version                print version information
     -l, --license                print license information
    
     -d, --device-settings file   load device settings from file (without ".drc")
    
     -V, --viewer                 start with viewer-mode active (default)
     -s, --save                   start with save-mode active
     -c, --copy                   start with copy-mode active
     -m, --multipage              start with multipage-mode active
     -f, --fax                    start with fax-mode active
     -e, --email                  start with e-mail-mode active
     -n, --no-mode-selection      disable menu for XSane mode selection
    
     -F, --Fixed                  fixed main window size (overwrite preferences value)
     -R, --Resizeable             resizable, scrolled main window (overwrite preferences value)
    
     -p, --print-filenames        print image filenames created by XSane
     -N, --force-filename name    force filename and disable user filename selection
    
     --display X11-display        redirect output to X11-display
     --no-xshm                    do not use shared memory images
     --sync                       request a synchronous connection with the X11 server
uk: Запускає графічний інтерфейс для роботи з пристроями SANE (Scanner Access Now Easy).
    
    Формат [ПРИСТРІЙ]: драйвер:файл_пристрою (наприклад, umax:/dev/scanner).
    [КЛЮЧІ]... будь-яка комбінація з наступних:
     -h, --help                   вивести це повідомлення та вийти
     -v, --version                вивести інформацію про версію
     -l, --license                вивести інформацію про ліцензію
    
     -d, --device-settings file   завантажити параметри пристрою з файлу (без ".drc")
    
     -V, --viewer                 запустити у режимі перегляду (типово)
     -s, --save                   запустити у режимі сканування
     -c, --copy                   запустити у режимі копіювання
     -f, --fax                    запустити у режимі факсу
     -m, --multipage            запустити у багатосторінковому режимі
     -e, --email                   запустити у режимі пошти
     -n, --no-mode-selection      вимкнути меню вибору режиму XSane
    
     -F, --Fixed                  не дозволяти змінювати розмір головного вікна (перезаписывает настройки)
     -R, --Resizeable             дозволяє зміну розміру головного вікна та прокручування у ньому (перезаписує налаштування)
    
     -p, --print-filenames        виводити назви зображень, створених XSane
     -N, --force-filename name    призначити назви файлу автоматично й вимкнути можливість його вибору користувачемм
    
     --display X11-display        перенаправити вивід на дисплей X11
     --no-xshm                    не використовувати зображень у розділювальній пам’яті
     --sync                       запитати синхронне з’днання з X11-сервером

en: Store active enhancement values to preferences <Ctrl-+>
uk: Запам’ятати налаштування виразності зображення <Ctrl-+>

en: Store medium
uk: Зберегти носій

en: Store medium definition
uk: Записати визначення носія

en: Success
uk: Успішно

en: TIFF 16 bit image compression
uk: Стиснення для 16-бітного зображення TIFF

en: TIFF 8 bit image compression
uk: Стиснення для 8-бітного зображення TIFF

en: TIFF lineart image compression
uk: Стиснення для штрихового (1-бітного) зображення TIFF

en: TIFF zip compression rate
uk: Стиснення zip для зображення TIFF

en: Temporary directory
uk: Тимчасовий каталог

en: The scanner's maximum threshold level in %
uk: Максимальний поріг для сканеру у %

en: The scanner's minimum threshold level in %
uk: Мінімальний поріг для сканеру у %

en: There are %d unsaved images
uk: Є %d незбережених зображень

en: This function provides access to scanners and other image acquisition devices through the SANE (Scanner Access Now Easy) interface.
uk: Дана функція надає доступ до сканерів та інших подібних пристроїв через інтерфейс SANE (Scanner Acess Now Easy).

en: This is a backend bug. Please inform the author of the backend!
uk: Це помилка рушія (драйверу) - будь-ласка, дайте знати його автору!

en: Threshold maximum:
uk: Максимальний поріг:

en: Threshold minimum:
uk: Мінімальний поріг:

en: Threshold multiplier:
uk: Множник порогу:

en: Threshold offset:
uk: Зсув порогу:

en: Threshold option:
uk: Параметри порогу:

en: Top left:
uk: Верхня ліва координата:

en: Transferring image
uk: Передача зображення

en: Translation:
uk: Переклад:

en: Turns on automatic mode
uk: Вмикає автоматичний режим

en: Type
uk: Формат

en: Type of authentication before sending e-mail
uk: Тип авторизації перед відправленням листа

en: Type of image format, the suitable filename extension is automatically added to the filename
uk: Формат зображення, необхідне розширення автоматично додається до назви файлу

en: Type:
uk: Тип:

en: Undo
uk: Скасувати

en: Undo last change
uk: Скасувати останню зміну

en: Undo last zoom
uk: Скасувати останню зміну мірила

en: Unknown file format for saving
uk: Невідомий формат файлу для запису

en: Unsupported %d-bit output format: %s
uk: Непідтримується глибина кольору у %d-біт для формату: %s

en: Update policy
uk: Режим оновлення

en: Usage:
uk: Використання:

en: Use GUI progress pipe
uk: Використовувати канал GUI

en: Use GUI progress pipe:
uk: Використовувати канал GUI:

en: Use an own colormap for preview if display depth is 8 bpp
uk: Використовуйте власну палітру для попереднього перегляду, якщо дисплей глибиною 8 біт на піксель

en: Use fixed main window size or scrolled, resizable main window
uk: Розмір головного вікна фіксований або не змінюється

en: Use full scan area
uk: Використовувати повну ділянку сканування

en: Use private colormap
uk: Використовувати власну таблицю кольорів

en: User:
uk: Користувач:

en: Username :
uk: Ім’я користувача :

en: Value that is added to filenamecounter after scan
uk: Значення, на яке змінюється лічильник у назві файлу після сканування

en: Value with which the calculated preview resolution is multiplied
uk: Значення, на яке множиться роздільна здатність для попереднього сканування

en: Vendor:
uk: Виробник:

en: View
uk: Вигляд

en: Viewer
uk: Перегляд

en: Viewer (Postscript):
uk: Программа перегляду постскрипт-файлів:

en: Viewer: select output filename
uk: Перегляд: оберіть назву вихідного файлу

en: Warn before overwriting an existing file
uk: Попереджувати перед перезаписом файлу що існує

en: Warning
uk: Попередження

en: When a 16 bit image shall be saved in PNM format then use ASCII format instead of binary format. The binary format is a new format that is not supported by all programs. The ASCII format is supported by more programs but it produces really huge files!!!
uk: При збереженні 16-бітних зображень у форматі PNM використовуйте текстовий (ASCII) формат замість двійкового.Двійковий формат з’явився недавно й неусіма  програмами підтримується. Текстовий формат підтримується багатьма програмами, але займає значно більше місця на диску!!!

en: White
uk: Білий

en: Width
uk: Ширина

en: Width of paper for postscript files
uk: Ширина паперу для постскрипт файлу

en: Width of printable area
uk: Ширина друкованої ділянки

en: Window
uk: Вікна

en: Working color space ICM-profile
uk: ICM-профіль кольору робочого простору

en: X-Scale factor
uk: Мірило по осі X

en: XSane batch list
uk: Список партії XSane

en: XSane device preferences
uk: Параметри пристрою XSane

en: XSane doc
uk: Документація по XSane

en: XSane is distributed under the terms of the GNU General Public License
    as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the
    License, or (at your option) any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful, but
    WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.
uk: XSane розповсюджується у відповідності з умовами версії 2
    або по вашеому вибору пізнішої версії
    Стандартної Суспільної Ліцензії GNU,
    обнародованої Free Software Foundation.
    
    Ми розповсюджуємо дану програму з надією на те, що вона буде вам
    корисною, однак НЕ НАДАЄМО НА НЕЇ ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ, включно
    ГАРАНТІЇ ТОВАРНОГО СТАНУ ПРИ ПРОДАЖУ
    та ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ З КОНКРЕТНОЮ МЕТОЮ.

en: XSane is distributed under the terms of the GNU General Public License
    as published by the Free Software Foundation; either version 2 of the
    License, or (at your option) any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful, but
    WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.
    Should the program prove defective, you assume the cost of all
    necessary servicing, repair or correction. To use this program you
    have to read, understand and accept the following
    "NO WARRANTY" agreement.
uk: XSane розповсюджується у відповідності з умовами версії 2
    або по вашому вибору пізнішої версії
    Стандартної Суспільної Ліцензії GNU,
    обнародованої Free Software Foundation.
    
    Ми розповсюджуємо дану програму з надією на те, що вона буде
    вам корисною, однак НЕ НАДАЄМО НА НЕЇ ЖОДНИХ ГАРАНТІЙ,
    включно ГАРАНТІЇ ТОВАРНОГО СТАНУ ПРИ ПРОДАЖУ
    та ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ВИКОРИСТАННЯ З КОНКРЕТНОЮ МЕТОЮ.

en: XSane main window (grayscale->lineart)
uk: Головне вікно XSane (відтінки сірого -> штрихове)

en: XSane main window (lineart)
uk: Головне вікно XSane (штрихове)

en: XSane major version =
uk: Версія XSane =

en: XSane output formats:
uk: Формати файлів XSane:

en: XSane preferences
uk: Параметры XSan

en: Y-Scale factor
uk: Мірило по осі Y

en: You try to run XSane as ROOT, that really is DANGEROUS!
    
    Do not send any bug reports when you
    have any problems while running XSane as root:
    YOU ARE ALONE!
uk: Ви запускаєте XSane як ROOT, що НЕБЕЗПЕЧНО!
    
    Не присилайте повідомлення про помилки коли ви
    відчуваєте деякі проблеми при роботі з XSane з-під ROOT:
    ВИ ЗІ СВОЇМИ ПРОБЛЕМАМИ НАОДИНЦІ!

en: ZLIB error or memory allocation problem
uk: Помилка ZLIB або проблеми з виділенням пам’яті

en: Zoom 20% out
uk: Збільшити на 20%

en: Zoom image
uk: Збільшити зображення

en: Zoom into selected area
uk: Збільшити до обраної ділянки

en: [OPTION]... [DEVICE]
uk: [ПАРАМЕТРИ]... [ПРИСТРІЙ]

en: add new medium
uk: додати новий носій

en: add preset area
uk: додати ділянку попереднього налаштування

en: all
uk: інші

en: as selected
uk: як обрано

en: authorization
uk: авторизація

en: backend major version =
uk: Версія драйверу =

en: bad frame format
uk: неправильний формат файлу

en: batch scan
uk: пакетне сканування

en: blue
uk: синій

en: bottom offset
uk: зсув вниз

en: browse for email project
uk: Переглянути електронну пошту проекту

en: browse for fax project
uk: Переглянути факсимільне послання

en: browse for multipage project
uk: Переглянути багатосторінковий проект

en: by ext
uk: по розширенню

en: centimeters
uk: сантиметри

en: change working directory
uk: змінити робочий каталог

en: clone-of-
uk: копія-

en: color [dpi]
uk: кольорове [dpi]

en: common value
uk: загальні значения:

en: compiled with GIMP-
uk: зібрано з GIMP-

en: compiled with GTK-
uk: зібрано з GTK-

en: compress PDF image with zlib algorithm (flatedecode).
uk: стискає зображення PDF по алгоритму zlib (flatdecode).

en: compress postscript image with zlib algorithm (flatedecode). When you want to print such a file your printer has to understand postscript level 3
uk: стискає постскрипт зображення по алгоритму zlib (flatdecode). Якщо ви забажаєте надрукувати такий файл, вам потрібен буде принтер, який розуміє постскрипт рівень 3

en: continuous
uk: постійне

en: converting colors
uk: Перетворення кольорів

en: deflate
uk: викачувати

en: delayed
uk: відкладене

en: device selection
uk: вибір пристрою

en: dimension of square that is used to average color for pipette function
uk: Розмір квадрату, який використовується для визначення середнього значення кольору при його отриманні за допомогою піпетки

en: discontinuous
uk: періодичне

en: display ICM profile
uk: ICM профіль зображення

en: enter e-mail address for replied e-mails
uk: Введіть електронну адресу для відповіді

en: enter your e-mail address
uk: Введіть вашу електронну адресу

en: error
uk: помилка

en: fax project
uk: підготовка факсу

en: flatbed scanner
uk: планшетний сканер

en: frame grabber
uk: фотосканер

en: full size
uk: повний розмір

en: grayscale [dpi]
uk: відтінки сірого (dpi):

en: green
uk: зелений

en: group
uk: група

en: handheld scanner
uk: ручний сканер

en: has been created for device
uk: був створений для пристрою

en: height
uk: висота

en: inactive
uk: неактивний

en: inches
uk: дюйми

en: info
uk: інформація

en: insert PS-file into fax
uk: вставити PS-файл у факсимільне послання

en: insert file into e-mail
uk: додати файл у лист

en: is not a device-rc-file !!!
uk: не є допустимим файлом конфігурації пристрою!!!

en: language_dir
uk: uk

en: left offset
uk: зсув вліво

en: legal land.
uk: Legal альбом

en: legal port.
uk: Legal портрет

en: letter land.
uk: Letter альбом

en: letter port.
uk: Letter портрет

en: lineart [dpi]
uk: штрихове (dpi):

en: load batch list
uk: відкрити пакет

en: load device settings
uk: завантажити параметри пристрою

en: millimeters
uk: міліметри

en: multipage project
uk: багатосторінковий проект

en: new media
uk: новий носій

en: no authentication
uk: без авторизації

en: no compression
uk: без стиснення

en: no devices available
uk: немає доступних пристроїв

en: no proofing (Display)
uk: немає перевірки (Показати)

en: none
uk: Ні

en: out of memory
uk: невистачає пам’яті

en: pack bits
uk: упакувати біти

en: package
uk: пакет

en: page
uk: сторінка

en: password for e-mail server
uk: пароль для поштового серверу

en: port to connect to POP3 server
uk: Порт для POP3-серверу

en: port to connect to SMTP server
uk: Порт для SMTP-серверу

en: proofing ICM profile
uk: Перевірка ICM профілю

en: read
uk: читання

en: red
uk: червоний

en: rename batch area
uk: змінити назву ділянки

en: rename e-mail image
uk: змінити назву зображення у листі

en: rename fax page
uk: змінити назву факсимільної сторінки

en: rename medium
uk: змінити назву носія

en: rename preset area
uk: зміна назви ділянки

en: save batch list
uk: зберегти пакет

en: save device settings
uk: зберегти параметри пристрою

en: scanner
uk: сканер

en: scanner ICM profile
uk: ICM профіль сканеру

en: scanning for devices
uk: Пошук пристроїв

en: search
uk: пошук

en: select custom proofing ICM-profile
uk: Оберіть ICM-профіль параметру перевірки

en: select display ICM-profile
uk: Оберіть ICM-профіль перегляду

en: select output filename
uk: оберіть назву вихідного файлу

en: select printer ICM-profile
uk: Оберіть ICM-профіль принтеру

en: select scanner default color ICM-profile
uk: Оберіть типовий ICM-профіль кольору сканеру

en: select scanner default gray ICM-profile
uk: Оберіть типовий ICM-профіль сірого сканеру

en: select temporary directory
uk: змінити каталог для тимчасових файлів

en: select working color space ICM-profile
uk: Оберіть ICM-профіль кольору робочого простору

en: setup
uk: установки

en: software (XSane)
uk: Програмне забезпечення (XSane)

en: still camera
uk: цифрова камера

en: this may cause problems!
uk: це може привести до проблем!

en: unable to set resolution
uk: неможливо встановити роздільну здатність

en: unknown
uk: невідомо

en: unknown constraint type
uk: невідомий тип обмеження

en: unknown type
uk: невідомий тип

en: untranslated original english text
    by Oliver Rauch
    E-mail: Oliver.Rauch@rauch-domain.de
uk: український переклад:
    Микола Ткач
    Ел.адреса: <Stuartlittle1970@gmail.com>

en: user
uk: власник

en: user name for e-mail server
uk: обліковий запис для поштового серверу

en: version:
uk: версії:

en: video camera
uk: відеокамера

en: viewer image is not saved
uk: Зображення що переглядається не збережено

en: viewer-<Ctrl-v>, save-<Ctrl-s>, photocopy-<Ctrl-c>, multipage-<Ctrl-m>, fax-<Ctrl-f> or e-mail-<Ctrl-e>
uk: Зберегти-<Ctrl-s>, переглянути-<Ctrl-v>, Надрукувати копію-<Ctrl-c>, багатосторінковий-<Ctrl-m>, відправити по факсу-<Ctrl-f> або відправити листа-<Ctrl-e>

en: virtual device
uk: вірт. пристрій

en: warning: option has no value constraint
uk: попередження: параметр не містить значення

en: width
uk: ширина

en: with GIMP support
uk: з підтримкою GIMP

en: with color management function
uk: з функцією управління кольором

en: without GIMP support
uk: підтримка GIMP відсутня

en: write
uk: запис

en: you want to use it for device
uk: ви бажаєте використовувати його для пристрою
